Hakkımızda

Biz Barselona‘da uzun yıllardır yaşayan bir Türk çiftiz.

Barcelona kentinin büyüleyici semtlerinde misafirlerimize lokal mutfakları keşfetme ve kültürel bir deneyim sunmak için sizlerle birlikteyiz.

Amacımız yerel halkın yemek yeme alışkanlıklarını ve mutfak kültürlerini kucaklamalarını sağlayarak yiyecek ve içecek konusunda tutkulu bir deneyim yaşatmak.  Bizler Şehir Mutfağını tanımayı kültürel bir deneyim olarak görüyoruz ve bu nedenle sadece lezzetli yiyeceklerden daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz.

Şehri gerçekten çok iyi tanıyoruz ve bu nedenle sizlere eşsiz karakteriyle birleşen deneyimler tasarladık. Sadece bir yemekten çok daha fazla bir deneyim olması için çalıştık. Barselona özel bir şehir ve eşsiz bir turu hak ediyor.  Ziyaret ettiğimiz mekanların tümü aile işletmesi hepsi yerel ve kendilerine has inanılmaz lezzetleri olan yerler (restoranlar. bodegalar, tapas barları,  lokanta ve kafeteryalar)  Bu nedenle   bu aile  işletmelerini de desteklemiş oluyoruz.

Yeni bir turuz ve sizleri etkilemek istiyoruz.

Bizim için sizler koşu bandında koşu yapan turistler değil, ilk ve en önemli müşterilerimizden bazıları olacaksınız!

Dünyadaki en zengin insanlar değiliz ve seyahat ettiğimizde paranın karşılığını almak bizim için çok önemli.  İlk Amacımız, mümkün olduğu kadar bir çok lezzeti deneyimleyip, ödemekten mutlu olacağınız bir fiyata tur oluşturmaktı.

Bu sehir bize göre, dünyanın en iyi şehri, ancak kendine özgü zorlukları getiriyor…

Kitle turizmi (bazı) yerliler ve turistler arasında artan bir gerilim yaratıyor, bu da şehrin bazı bölgelerinde büyük sıkışıklığa neden oluyor. Turistlerin kalabalıklaşmaya neden olmadan şehrin tadını çıkarması için Barselona’nın yeterince güzel ve ilginç bölümleri olduğuna inanıyoruz.

Bu nedenle tüm turlarımız ve gezilerimiz ana transit noktalardan ve kalabalık bölgelerden uzakta ve ayrıca en fazla 8 kişilik bir grupta seyahat etmemizi sağlıyoruz.

Bizimle bir tur attığınızda, karşılaştığımız yerlilerden, kentin yemek kültürü ile ilgili detaylı ve saygılı bir şekilde yanıtlar alacaksınız.

Haydi Bize Katılın ve ne demek istediğimizi görün!

Baris Basli  :baris@doyadoyabarselona.com

Gozde Basli :gozde@doyadoyabarselona.com

Bilgi ve Rezervasyon :  +34 610 36 27 30

Daha Detayli Bilgi icin :

Facebook

Instagram

Twitter