Özel Yapım Bira Tadımı ve Tapas Gezisi

Barselona‘nın hareketli merkezinden uzak durun ve kentin Fıçı bira devrimini ve tapas kültürü ile birleşimine tanıklık edin…

Barcelona’da ​​güneş ışığı, tapas ve içecekler eş anlamlıdır ve henüz çok az gezgin bu şehirdeki muhteşem el yapımı üretilmiş biraları keşfedebildi.

Eski ve yeni biraların tadına bakacak ve her bir bardak biranın lezzetini ve aromalarını gerçekten ortaya çıkaran tapas ile eşleştirmeyi öğreneceksiniz. Bir mahallenin tarihini ve onun denizle ve şehirle olan ilişkisini de keşfedecek, ayrıca komik hikayeler elde edeceksiniz.

Turumuza yerel bira fabrikası tesislerini ziyaret ederek başlıyoruz, böylece bira işlemlerinin her adımını göreceksiniz. Buna ek olarak, farklı bira tadacak ve lezzetli bir tapas ile eşleştireceksiniz

Bu bira turunda toplam 6 farklı bira özenle tadıldı ve lezzetli bir tapas ile eşleştirildi.

Bu tur aynı zamanda bir bira eşleştirme kılavuzu 😊

Bu arada, sizi yalnızca Katalonya‘da değil, Endüstri devrimi döneminden günümüze orta çağa kadar bira üretimi tarihine dair derinlemesine bir fikir vermenin yanı sıra tattığınız lezzetler konusunda da bilgi sahibi olmuş olacaksınız. Birahanede birkaç bardak boşalttıktan sonra, musluktaki otuz biradan birini seçmenize yardımcı olacağız.

Neler Dahil …

Bulusma Yeri: Katalunya Meydani

Saat : 15:00

Fiyat : 75 EUR

Bu bira turuna katılmak için 18 ya da daha büyük olmalısınız