Geleneksel Katalan Tatlıları Turu

Hayat tatlıdır!

Bizce tatlı bir yemeğin en iyi kısmıdır ve hatta Barcelona da kendi başına bir atıştırmalık bile olabilir.

En iyi Katalan tatlıları ortaya çıkarmak ister misiniz? Bu gezimizden sonra kesinlikle bu lezzetler için Barselona’ya tekrar döneceksiniz.

Bu şehirdeki en otantik tatlı yürüyüş turunun tadını çıkarın ve yerel geleneksel lezzetlerin tadına eğlenceli bir şekilde göz gezdirin. Öğrenin. Çocuklu aileler, tarih meraklıları veya sadece churros severler, sıcak çikolata ve lezzetli sofistike hamur işleri, bu tatlı turu sizin için mükemmel bir sabah macerası.

Katalunya, ​​orta çağlardan beri tatlılar, şekerler, hamur işlerinin merkezi bir rol oynadığı mutfak geleneğine sahip bir şehirdir.  Katalan kültürünün gelenek ve şenliklerinin çoğu, nesilden nesile aktarılan ve her evde bulunabilen çok özel bazı tatlılar ile doğrudan ilişkilidir.

Haydi kendiniz yöresel çikolatalar, turrón, gelato, carquinyolis, churros, esnaf karamelleri, paneller, bonbonlar, krema katalana ve çok daha fazlası ile şımartın…

Görevimiz sizi bu sehri gezerken Geleneksel tatlıların arkasındaki hikayeleri, gerçekleri, sırlarını anlatmak ve sıra dışı ve şaşırtıcı yeni nesil bir deneyim yaşatmaktır.

Buluşma Yeri: Katalunya Meydani

Saat: 17:00

Fiyat: 45 EUR

Bize Ulasin…